Madlax 2020

Porter Lewis, St. Christopher's, Army '24

Madlax 2019

Connor Shellenberger, St. Anne's Belfield, Virginia '23
Tim Marcille, Gonzaga, Johns Hopkins '23
Scott Bower, Episcopal (TX), Sentry Mustangs (Partner Program), Virginia '22
Gabe Galbraith, Highland Park (TX), Sentry Mustangs, Ohio State '23
Andrew Tyeryar, St. Stephen's, North Carolina '23
Emmett Barger, St. Anne's Belfield, Notre Dame '23
Michael Grogan, Episcopal, Duke '23
Brian Wilmans, Bullis, Colgate '23
Steven Jones, South Lakes, Villanova '23
Taylor Musa, Riverside, Colgate '23
Jackson Reynolds, St. Stephen's, Penn State '23
Johnny Hodges, Quince Orchard, Navy '23
Vinh Dawkins, Madlax-Oregon, St. John's '23
Jonathan Bender, Bullis, Towson '23
Dodson Piotrowski, South Lakes, Air Force '23

Madlax 2018

Joey Epstein, Landon, Johns Hopkins '22
Ricky Miezan, Episcopal, North Carolina '22
Austin Stewart, St. Stephen's, Denver '22
Cade Sausted, Highland Park (TX), Sentry Mustangs (Partner Program), Virginia '22
Zach Johnson, Landon, Michigan '22
John Geppert, Landon, Maryland '22
Steven Cornwell, Paul VI, UMBC '22
Jack Keating, Gonzaga, Air Force '22
Sean Mahoney, Barron Collier (FL), Furman '22
David Dorsett, Bishop Ireton, Fairfield '22
Luke Caracciolo, Paul VI, Bryant '22
Kevin Cruz, Flint Hill, Wagner '22
Gilbert Sentimore, Landon, Utah '22
Will McLeish, Potomac School, Tufts '22
Will Sterrett, St. Stephen's, RIT '22
Mo Sillah, Landon, Towson '22
Connor McCulloch, St. Stephen's, Utah '22
Drew Wellington, Landon, Bucknell '22
Dylan Brauer, Madlax-Oregon, Glencoe HS, Westminster '22
Jake Cates, Good Counsel, Boston '22
Reid McDonald, Paul VI, Trinity '22
Nicholas Klos, Centreville, Tampa '22
Alex Hagerup, Landon, Fairfield '22
Kyle Greenfelder, Paul VI, Denison '22

Madlax 2017

Will Rock, Gonzaga, Virginia '21
Alex Trippi, Bullis, North Carolina '21
Jackson Smith, Paul VI, Ohio State '21
Shane Corcoran, Heights, NAPS & Navy '22
Michael Chiaramonte, Bullis, Boston '21
Dan Walsh, St. Edwards (FL), Mercer '21
Josh Reiss, St. Anne's Belfield, Lehigh '21
Eric Lane, St. John's, VMI '21
Jacob Lazris, Potomac School, Williams '21
Patrick Mahoney, Barron Collier (FL), Furman '21
Alex Smith, St. Andrew's, Hartford '21
Alex Kitt, Potomac School, Williams '21
Jack Scalia, Heights, Denison '21
Brandon Williams, Episcopal, Mary Washington '21
Tyler Iriondo, Robinson, Christopher Newport '21
Lucas Pietrantonio, Maret, Swarthmore '21
Reeves Dunn, St. Anne's Belfield, Christopher Newport '21
Aidan Fitzgerald, Stone Bridge, Christopher Newport '21
Gavin Legg, McLean, Jacksonville '21
Jordan Radoll, Fairfax, Furman '21
Thomas Decker, Maret, Oberlin '21

Madlax 2016

Kyle Richbourg, Centreville, Air Force Academy '20
Jack Forrest, Bullis, Dartmouth '20
Ethan Pratt, Junipero Serra (CA), Tampa '20
Parker Baddley, Battlefield, Colgate '20
Jasper Tyner, Potomac School, Vermont '20
Luke Strang, Good Counsel, Syracuse '20
Thomas Franceschini, Sacred Heart Cathedral (CA), Bellarmine '20
Drennan Greene, Landon, MAPS, Army '21
Austin LaBorwit, Churchill, Trinity '20
Jack Liebel, Faquier, Sewanee '20
Fitz Reese, Potomac School, Trinity Pawling PG, Tufts '21
Rocky Tonkel, Maret, Colby '20
Evan Kerkoff, Edison, Mary Washington '20
Cristian Edwards, Churchill, Syracuse '20
Connor Molloy, Barron Collier (FL), Goucher '20
Josh Tarver, Centreville, Hampton '20
Jacob Woodard, North Stafford, Hampton '20
John Tarver, Centreville, Hampton '20
Richie Bartozzi, Heights, Denison '20

Madlax 2015

Justin Gibbons, McLean, Michigan '19
Thomas Rigney, Patriot, MAPS, Army '20
Zach Reiss, Middleburg Ac., St. Joseph's '19
Reece Belcher, TC Williams, High Point '19
Michael Fraser, O'Connell, High Point '19
Cole Abid, Wootton, Washington '19
Stephen Haase, Good Counsel, Denison '19
James Gilbert, Potomac School, Tufts '19
Sean Tuite, Bishop Sullivan, Mary Washington '19
Luke Marvin, Heights, Denison '19
Ryan McLaughlin, Herndon, High Point '19
Kevin Fraser, O'Connell, Ursinus '19
Armin Mortazavi, St. Alban's, Dartmouth '19
Ethan Baer, Redwood (CA), Endicott ' 19
Drew Goodrich, Barron Collier (FL), Washington & Lee '19
Michael Nathan, Barron Collier (FL), Colby '19
Angelo Lagomarsino, Casa Grande (CA), NJIT '19
Sam Delano, McLean, Wooster '19
Jack Smith, Robinson, Queens University '19
Zach Woods, Barron Collier (FL), Tufts '19
Jake Telitz, Barron Collier (FL), Belmont Abbey '19
Henry DeCamp, Deerfield, Denison '19
Aidan Maher, St. Albans, Denison '19

Madlax 2014

David Symmes, South County, Army '18
Brandon Plante, Urbana, Lehigh '18
Beau Bayh, St. Albans, Harvard '18 
Osebo Akhigbe, Rockville HS, Mount St. Mary's '18
Bubba Anderson, St. John's, Vermont '18
Patrick Poulos, Good Counsel, Army, Jacksonville '18
Aaron Turner, Battlefield, Mt. St. Mary's '18
Dan Koorbush, Middleburg Ac., Jacksonville '18
Cheyney Talbert, North Stafford, UMBC '18
Nick Frankauski, Damascus, Manhattan '18
Austin Smith, Good Counsel, St. Joseph's '18
Brendan Cowie, Bethesda-Chevy Chase, Kenyon '18
Sam Fiedorek, Lake Braddock, Denison '18
Dylan Szot, Good Counsel, Randolph-Macon '18
Zach Gilbert, South County, Rhodes '18
Evan Arsenault, South County, Frostburg State '18
David Krein, South County, Ohio Wesleyan '18
Shaun Kelley, Bishop O'Connell, McDaniel '18
Stephen Bauer, Landon, Beloit '18
Connor Nolan, Good Counsel, Wagner '18
Chris Woodard, North Stafford, York '18
Anthony Alfonso, Port Charlotte (FL), Brevard '18
Myles Shealey, Episcopal (TX), Rollins '18
Trey Lundelius, Landon, McGill '18
Jack Flynn, Dominion, Air Force '18
Cason Liles, Yorktown, Albany '18
Lynn Reed, Georgetown Day, Franklin & Marshall '18